Hacker’s Restart v0.5.1 Apk – Pc İndir !

adminAndroid, Bilgisayar2 Yorum6 Eylül 2020

Hacker’s Restart, ailenizi başınıza getirdiğiniz yasal sıkıntılardan kurtarmak için sizin ve çocukluk arkadaşınızın hayatınızda yeni bir sayfa açmaya başlamasını konu alan bir oyundur.

Zengin bir ailenin çocuğu olarak ayrıcalıklı ve izole bir hayat yaşadınız. Hayatınız boyunca anne babanız tarafından dış dünyadan korunduğunuz için, hiçbir zaman çok fazla arkadaş edinme şansınız olmadı. Sizin ve çocukluk arkadaşınız Celine’in hayatlarınızı bilgisayar ekranları önünde yaşamaya başlamanızın nedeni budur.

Her şey Celine’le uğraşmanın, bilgisayarına bir şaka olarak girip onunla eğlenmenin eğlenceli ve küçük bir yolu olarak başladı. Bilgisayar korsanlığı dünyasına olan hayranlığınız, onu daha çok yuttukça kontrolden çıktı ve sizi yasalarla yapışkan bir duruma düşürdü. Çevrimiçi adınız dışında kim olduğunuz devlet tarafından bilinmese de, bu bulunduğunuz yerde güvende olduğunuz anlamına gelmez.

Hikayenizin başladığı yer burasıdır. Yeni hayatınızda nelerle karşılaşacaksınız? Kime güvenebilirsin? Ve en önemlisi, kanunları alt edebilecek misiniz?

ÇEVİRİ İÇİN TEKNOADULT EKİBİNE TEŞEKKÜRLER (Radium)

TIKLA İNDİR ANDROID-APK

TIKLA İNDİR PC-WINDOWS

Hacker’s Restart v0.5.1 Apk – Pc İndir ! Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Abdullah dedi ki:

    Abi altta çeviri için teşekkürler falan yazıyor. Bende türkçe zannettim indirdim. Oyun ingilizce. Birsey anlamadım oyundan.

Hacker’s Restart v0.5.1 Apk – Pc İndir ! Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam