Windows 10 1803 İso İndir

adminBilgisayar0 Yorum1 Mayıs 2018

Windows 10 Nisan 2018 Güncelleştirme, aylar süren iç testlerden sonra burada ! Geçen ay birçok rapor Redstone 4 Insider Preview Build 17133’ün Üretime  Serbest Bırakma (RTM) oluşturması olduğunu doğruladı . Birçok Windows meraklısı, makinelerinde 17133’ü yüklemek için geçici çözümler izlemeyi denedi. Bununla birlikte, söz konusu RTM kuruluşu, resmi kamuoyunun serbest bırakılmasını geciktiren birtakım tıkanıklıklara maruz kaldı. Nisan sonunda nihayet sona erdi, artık nihayet uyumlu PC’ler için Windows 10 1803 ISO dosyalarını indirebilirsiniz.

 

Windows 10 Nisan 2018 Güncelleştirmesinin en önemli özelliklerinden bazıları

Windows 10 Nisan 2018 Güncelleştirmesi’ne geri döndüğünüzde, bu yeni Windows 10 yinelemesinin önemli özelliklerinin bir listesi:

  • Windows Zaman Çizelgesi: programları seçmekle sınırlı olan Zaman Çizelgesi, açık program pencerelerinin görsel bir zaman çizelgesidir, geçmiş etkinliklerin bilgilerini ekler ve Windows, Android ve iOS aygıtlarında çalışır.
  • Focus Assist:  Verimliliğinizi (veya oyun oturumunu) etkileyen tüm sosyal medya dikkat dağınıklıklarını ortadan kaldırır. Her zaman ve sonrasında bildirim ve güncellemeler almak yerine, Focus Assist daha fazla bağlam farkında olacak ve tam ekran oyun modunuz olduğunda, sizi rahatsız etmeyecek.
  • Geliştirilmiş Gizlilik Özellikleri: Microsoft, tanılama verilerini görüntülemenizi ve silmenizi sağlayan yeni bir Tanısal Veri Görüntüleyici ekliyor.
  • İşletim sistemi genelinde daha  akıcı tasarım  ipuçları
  • Yakın Paylaşım:  Apple’ın AirDrop’una benzer şekilde, Windows 10 PC’ler Bluetooth üzerinden dosya, bağlantı, fotoğraf ve diğer içerikleri yakındaki bilgisayarlara gönderebilir.
  • Microsoft Edge İyileştirmeleri:  Edge, belirli bir sekmede sesin sesini kapatma özelliği de dahil olmak üzere birçok yeni özellik ve geliştirmeye kavuşuyor; ücretsiz EPUB kitaplarını kaydedin; UI değişiklikleri; InPrivate taraması etkinleştirildiğinde uzantıları kullanma yeteneği.
  • HDR işlevselliği  daha fazla Windows 10 PC’de açıldı.
  • Ayarlar: Ayarlar’da Ortaya Çıkar  ve Akrilik bulanıklık  efektleri; Yazı tipleri Denetim Masası’ndan Ayarlar uygulamasına taşındı ve yeni Dil Paketleri artık Microsoft Mağazası tarafından destekleniyor; Zaman Çizelgesi’nde hangi verilerin depolandığını yönetme yeteneği ve kurulum işlemi sırasında kullanıcılara yeni bir gizlilik ayarları ekranı gösterilecektir.

Yukarıdaki değişiklik ve geliştirmelerin yanı sıra Microsoft, Oyun Çubuğu, Giriş, Windows Kabuğu, Windows Karışık Gerçeklik ve Cortana’da da çok sayıda iyileştirme gerçekleştiriyor.

Windows 10 Verison 1803 (OS Build 17134.1) – Download ( 5,09 GB)

https://cloud.mail.ru/public/JoNu/bHhGwSiNp
https://cloud.mail.ru/public/GFNm/CjSm4unxE
https://cloud.mail.ru/public/9va8/X9jaLSSVC
Etiketler: , , , , , ,

Windows 10 1803 İso İndir Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam