The DeLuca Family v0.06.6 Türkçe Apk – Pc İndir

adminAndroid, Bilgisayar17 Yorum2 Ekim 2020

Kahramanımız, diğer normal erkekler gibi bir adam. Huzurlu ve karmaşık olmayan bir hayat yaşar. Bu karmaşık olmayan hayat, talihsiz kahramanımıza ailesinin geçmişi nedeniyle artık bir mafya sözleşmesi altında olduğunu söyleyen bir mafya hastasından bir mektup aldığında oldukça karmaşık bir hale dönüşüyor. Bir mafya ailesine hizmet edecek, ancak herhangi bir mafya ailesine, DeLuca ailesine hizmet edecek. Ülkedeki en tehlikeli ve rezil suç örgütlerinden biri.

TIKLA İNDİR ANDROİD-APK

TIKLA İNDİR PC-WINDOWS

The DeLuca Family v0.06.6 Türkçe Apk – Pc İndir Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. Jack dedi ki:

  Admin bey oyunu oynadıysanız yada oynuyan biri varsa yardımcı olabilir mi vurulmuş pantolon görevi bozukmu ben mi yapamıyorum akşam odasına gidiyorum her yere tıkladım ama pantolonu bulamadım.

 2. server dedi ki:

  adem bey rica etsem androidi başka bir linkten yaparmısın inmiyor cloud iyiydi ondan çok rahat iniyor

 3. İlker dedi ki:

  Ya oyun niye bu kadar saçma ne yapacağımızı da bilmiyoruz

 4. Shadow dedi ki:

  0.6.5 oyunu neden 0.6.6 diye yayınlıyıp duygularımızla oynuyosun admin :'(

  • admin dedi ki:

   0.6.5 ve 0.6.6 arasında dil farkı vardır ekstra sahne vb. durum yoktur yani, herhangi bir sorun yok oyun 0.6.6 apk yaparken istediğimiz versiyonu giriyoruz,telefonun gösterdiği versiyon seni yanıltmasın .

 5. Melih dedi ki:

  Adem bey vurulmuş pantolon görevi bozuk yan görev olsa bile o görevi yapmadan ana hikayeye devam edemiyoruz yapabileceğiniz birşey var mı?

 6. Onur dedi ki:

  Admin bey vurulmuş pantolon görevini alırken oyun kod hatası veriyor sonra oyunda pantolon asla bulunamıyor ve hikaye takılı kalıyor.

 7. Melih dedi ki:

  Herhangi bir hata almıyorum şöyle açıklıyım ben sitedeki eski sürümü oynadığımda görevi aldıktan sonra odaya girince görev otomatik olarak başlıyordu ama bunda hiçbir şekilde başlamıyor. isterseniz test edin görevi oyun başında alabiliyorsunuz eğer benlik birşeyse sıkıntı yok.

 8. Misafir dedi ki:

  admin best friend ne zaman gelir çok kısaydı

 9. Arda Yener dedi ki:

  Admin jack ve melih doğru söylüyor o görev başlamıyor sildim indirdim ama hâlla olmuyor.
  Ama muhtemelen sizin düzeltebileceğiniz birşey değil.

 10. Onur dedi ki:

  Yırtık pantolon görevini alırken oyun kod hatası veriyor. Sonrasında odaya girdikten sonra önceki sürümde koltuğun üzerinde olan kot bu sürümde asla bulunamıyor. Hata tam olarak budur.

 11. Baris dedi ki:

  Adem bey oyunda kod hatası veriyor ve yan görevleri yapamıyoruz bu sadece pantolon görevinde deyil şarap alma görevide yapılmıyor ( 50 liralık olan ) bu 2 su yapılmasında oyuna devam edemiyorum Android’e PC de sorun varmı bilemem önceki sürümde böyle bir hata olmuyordu

The DeLuca Family v0.06.6 Türkçe Apk – Pc İndir Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam