Summer with Mia Final Türkçe APK – PC İndir !

adminAndroid, Bilgisayar6 Yorum8 Kasım 2020

Sen ana karakter, liseyi bitirmek üzere olan 18 yaşında birisin. Annen, baban ve ateşli bir kız kardeşinle (Mia) yaşıyorsun.
Oyun okul bitiminden 2 gün önce başlar. Okul ödevlerinde geride kaldın ve sınavı geçmek için çalışmaya yetişmen gerekiyor. Ailen bir haftalığına Fransa’ya gidecek. Kız kardeşin eve sarhoş geldiğinde gece geç saatte ders çalışıyorsun.

TIKLA İNDİR ANDROİD-APK

OYUN İÇİ ŞİFRE : teknoadult

TIKLA İNDİR PC-WINDOWS

Summer with Mia Final Türkçe APK – PC İndir ! Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. burhan dedi ki:

  hocam eline sağlık çok iyi gidiyorsun böyle devam

 2. Selim dedi ki:

  Oyunlardaki türkçe çeviriler daha güzel olmalı sanki transladen çevirlmiş gibi yanlış anlaşılmasın ama gerçeken çeviriye birazcık dikkat ederseniz daha iyi olur oyunun girişinde karakter isimleri istiyor ve türkçe bozuk olduğundan neyin ne olduğu anlaşılmıyor başarılarınız devamını bekliyorum.

  • admin dedi ki:

   Yorumunuz dikkate alınıcaktır,verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.Sizlerinde desteği ile kendimizi daha da geliştireceğiz.

 3. Polat dedi ki:

  Reis bu oyunun yeni versionu çıkmış.Oyun hem uzun hemde bendeki sonu üzücü bitiyor.Sana zahmet bir güncellerseniz iyi olur.Dört gözle bekliyorum kolay gelsin…

 4. Muti dedi ki:

  Admin banyo bolumunde kaliyo bi turlu gecemedim bi hatami var oyunda banyoya git diyo miayla konusdiktan sonra orayi yapamadim bi turlu

 5. Erkan dedi ki:

  Oyunun save dosyası varmı? Baştan başlamak istemiyorum.

Summer with Mia Final Türkçe APK – PC İndir ! Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam