Rune 2 Türkçe Yama İndir !

adminOyun0 Yorum17 Kasım 2019

Evet öncelikle herkese selam arkadaşlar.Bildiğiniz üzere Human Head Studios‘un 2017 yılında duyurduğu Rune: Ragnarok’un adı değişti. Geliştirici firma Human Head Studios, Rune serisinin devamı niteliğindeki Viking temalı rol yapma oyunu Rune: Ragnarok’un adının Rune 2 olarak değiştiğini duyurdu. Bu kapsamda Rune 2, Epic Games Store‘da yayınlanacak. Bu duyuru ile birlikte geliştirici ekip bir de oyunun fragmannını yayınladı. Bu fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rune: Ragnarok’un adı Artık Rune II oldu,Epic Game Store’a geliyor

Bildiğiniz üzere 17 yıl önce çıkan Rune  oyunu vardı.Bu oyunun devamı olan Rune II’de rol yapma dışında, inşa etme mekanikleri de olacak.Ve daha birçok farklı özellikler katılacak. Henüz çıkış tarihi açıklanmasada Rune II sistem gereksinimlerini aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, & Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Ram: 8 GB Ram
Ekran Kartı: NVidia GeForce 760 / AMD Radeon HD 7850
Depolama: 25 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, & Windows 10
Processor: Intel Core i5-4590 / AMD A-10Ram: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 470
Depolama: 25 GB

Gördüğünüz sistem özellikleri üzerine oyunun gayet iddaa’lı olduğu görünebilir.Ve ben God Of War için alternatif bir oyun olarak düşünüyorum.Oyunun türkçe yaması için oyunun çıkış tarihi ile birlikte çalışmalara başlayıp sizler için en kısa sürede paylaşıma sunulacaktır.Bu süre zarfında sayfamızı takipde kalabilirsiniz.

Rune 2 Türkçe Yama İndir ! Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam