Reunion [v0.4] Türkçe APK – PC İndir !

adminAndroid, Bilgisayar9 Yorum11 Haziran 2021

Reunion [v0.4] Türkçe APK – PC İndir !

Babasının son vasiyetini ve vasiyetini duymak için yaklaşık 10 yıl sonra memleketine dönen 27 yaşındaki bir adamın rolünü oynuyorsunuz. MC’yi, hayatını mahveden, yüzünden kasabayı terk etmek ve ailesini ve en yakın arkadaşlarını terk etmek zorunda kaldığı kadın olan Linda’dan intikam almaya çalışırken kontrol ediyorsunuz. İntikamını planlayan MC, babasının sırlar dünyasının daha da derinlerine dalar ve hakkında hiçbir fikri olmayan şeyleri keşfeder. MC, memleketinin karanlık yüzüyle olduğu kadar geçmişle de yüzleşmek zorunda kalacak ve nihayet uzun yıllar sonra hayatının bu bölümünü kapatacak. “REUNION” oynayarak MC’nin gerçeği öğrenmesine yardımcı olun.

BOYUT: 730 MB

Çeviri: DarkSky

TIKLA İNDİR ANDROİD – APK

TIKLA İNDİR PC – WINDOWS

TIKLA İNDİR PC – WINDOWS ALTERNATİF LİNK

Reunion [v0.4] Türkçe APK – PC İndir ! Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. Aleyna1 dedi ki:

  Kadın karakter yönettiğimiz bir oyun ne zaman gelir acaba ?

 2. Enes dedi ki:

  Eline sağlık DarkSky. Bu oyunun devamını bekliyoruz. Bir ricam olucaktı Summer With Mia ve İntertwined’in yeni sürümlerinin çevirileri gelecek mi ?

 3. Berke dedi ki:

  Gerçekten çok sürükleyici bir senaryosu var cinsellik bonus olmuş gerçekten olayların ilerleyişi insanı oyunun içine çekiyor güzel bir çalışma siteyi herzaman takip ediyorum ancak sayılı yapımları takdir ediyorum gerçekten teşekkür ederim Emeğı geçenlere

 4. Ozzi dedi ki:

  Admin what a legend yeni sürüm çıktı mı acaba bir bilgin var mı ?
  Birde her gün oyun atmaya çalışıyorsun eline sağlık, kolay gelsin …

 5. Ege dedi ki:

  Hatalar düzeldimi?

 6. Enes dedi ki:

  Ege dostum bu oyun için diyorsan otel sahnesinde bir hata çıkıyor ve oyundan çıkmanı istiyor. O hatayı atlaya basılı tutarak geçebilirsin ve oyuna devam edebilirsin. Atladığın yerlerde hikayeyi etkileyecek önemli bir şey yok zaten 3-4 cümle yanılmıyorsam.

 7. Emanuel dedi ki:

  Enes knk atlaya basıyoruz yine orda takılı kalıyor duzelmiyor

 8. Alp dedi ki:

  hatayı kendim düzeltip oynamaya başladım atla methodu işe yaramadı bende rpy dosyalarını açıp dosya yolunu images movies kelly_vally diye gösterdim kodlamalarda sorun ortadan kalktı
  son bir şey benim ekran 2k oyunlarınız pixel pixel lütfen normal kaliteyide eklermisiniz yok olmaz ise ben rpyc dosyasını kırıp rpy dosyalarını alıp kendim aktarıp oynarım size gereksiz sorun çıkarmam biraz vaktimi alsada sizin o değerli vaktinizi harcamak istemem.

Reunion [v0.4] Türkçe APK – PC İndir ! Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam