Jessica O’Neil’s Hard News v0.55 Türkçe APK – PC İndir !

adminAndroid, Bilgisayar8 Yorum19 Kasım 2022

Jessica O’Neil’s Hard News v0.55 Türkçe APK – PC İndir !

Bir gazetede araştırmacı gazeteci olarak kariyer yapmaya çalışan 25 yaşındaki Jessica O’Neil hakkında bir oyun. Birkaç yıl yerel bir TV kanalında çalıştıktan sonra derin sulara dalmak ve yaptığı işlerle etki yaratmak istiyor. Oyuncu olarak ne kadar ileri gitmeye istekli olduğu ve hangi yöntemleri kullanacağı size kalmış.

Çeviri: Yapay Zeka

Boyut: 493 MB

TIKLA İNDİR ANDROİD – APK


TIKLA İNDİR ANDROİD – APK ALTERNATİF LİNK


TIKLA İNDİR PC – WINDOWS


TIKLA İNDİR PC – WINDOWS ALTERNATİF LİNK

Jessica O’Neil’s Hard News v0.55 Türkçe APK – PC İndir ! Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. oksipital dedi ki:

  kral durdun durdun yine attın golünü

 2. Cenk dedi ki:

  Orço hadi gene iyisin senin oyunun gelmiş, koş vurdur hadi :d

 3. Cenk ve Orça kavgasını izlemeye geldim çekirdek ve kolam hazır 🙂

 4. Kel23 dedi ki:

  Chloe 18 serisinin çevrilmesini rica ediyorum canım adminciğim müq oyun

 5. CIFYM dedi ki:

  Cenk tam bir ucubesin amk. Hatta insanlara ithafen kullanilan bir hakaret terimini senin uzerinde kullanmak bile israf. Tam olarak evrimlesme surecini yarida birakmis homo habilis falansin. Euehueheue vurduranlarin oyunu gelmis diye geziyorsun ortada. Oyunda bizi diger canlilardan ayiran aklini biraz kullanip farkli bir bakis acisiyla oynayarak zevk alabilirsin. Hadi bu oyun yine neyse eger 3 gram aklin ingilizceye biraz yer ayirmissa turning the page ya da the promise best left unkept oyunlarina bak. Kadin karakter oyunu gor biraz. Iki oyun gormussun free pass jessica hn falan mal mal geziyosun ortada.

 6. CIFYM dedi ki:

  Hani aslinda sana burda yarim saat felsefe yapar dusunme uzerine bir seyler anlatir hayal gucunu falan ogrrrmeye calisirdim da 3000 kelime biliyo ates yakabiliyo falan esprileri senin icin yapiliyor aq ne anlarisn sen

 7. Cenk dedi ki:

  Heyt be bu sefer de farklı nickle gelmiş. Google’dan öğrendiğin kelimelerle iyi hırlamışsın ama yemezler ya :d Senin bu kudurmana bayılıyorum, biliyor musun 😀 Farklı bir bakış açısıyla oyun oynayacakmışmış, ulan gelipte bana burada felsefe yapma. Farklı bakış açısı dediğin şey bu değil, bu farklı cinsiyet. Sen erkeksen eğer senin farklı bakış açın ne olur biliyor musun, sanata bakış açın olur, bir mesleğe bakış açın olur hadi en iyisi diyelim toplumsal cinsiyete ( erkek ve kadının cinsiyet kavramı) bakışı olur ama ulan oyunda nasıl bir bakış açısı elde edebilirsin yuvarlak mazgal. Vurdurmayı seviyorsun işte bana gelmişsin felsefe yapmaya çalışıyorsun onu da beceremiyorsun, toxic orangutan seni. Felsefe yaparmışta, düşünme üzerine bir şeyler anlatırmışta. Sen ilk Türkçe’yi adam akıllı öğren ondan sonra gelip burada caz yaparsın, 3 iq amip. Hadi git şimdi o tür tür indirdiğin female oyunlarında ağlayarak vurdur.

 8. Vox Diabolus dedi ki:

  En sevdiğim oyun buydu keşke bunun gibi başrolklar çıksa meydana. Gelmedi gelmiyor, iyi değerlendirin.

Jessica O’Neil’s Hard News v0.55 Türkçe APK – PC İndir ! Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam