Free Pass v1.18 Reboot Türkçe APK – PC İndir !

adminAndroid, Bilgisayar10 Yorum24 Ekim 2022

Free Pass v1.18 Reboot Türkçe APK – PC İndir !

Kültürel olarak katı bir ülkede doğup büyüyen, mutlu bir evliliği olan Asyalı bir kadın, uzun yıllar sadık bir eş olduktan sonra evliliğini riske atmaya meyillidir. Bu kadına “Free Pass” verirseniz ne olur? Bu fırsatı değerlendirecek mi yoksa evliliğini iyileştirecek mi?

Oyunda güzellik dostu bir modun yanı sıra bir ton düz içerik var.​

Çeviri: Yapay Zeka

Boyut: 419 MB

TIKLA İNDİR ANDROİD – APK

TIKLA İNDİR ANDROİD – APK ALTERNATİF LİNK

TIKLA İNDİR PC – WINDOWS

TIKLA İNDİR PC – WINDOWS ALTERNATİF LİNK

Free Pass v1.18 Reboot Türkçe APK – PC İndir ! Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. YurtYurt dedi ki:

  Adamsın admin. Kadın başrollere devam. Emeğine sağlık.

 2. Ertem Şener dedi ki:

  Vurduranlar nerde Allah için doluşun şuraya

 3. Dabrusla dedi ki:

  Kadın başrol isteyen birkaç arkadaş vardı buyrun dolusun. Bir kaç dakika oynadım çizimler falan gayet hoş ama kadın başrol ben sevmiyorum bu yüzden bıraktım direkt. Sevdalıları gelsin oynasın. Adem kral a teşekkürler tekrardan eski sürekliliğe döndü gibi. Maşallah diyelim. :))

 4. Cenk dedi ki:

  Vurdurmayı sevenlerin oyunu gelmiş, her böyle oyun gelince yazacağım hak ediyorsunuz. Özellikle orço hadi gene iyisin, vurdurabileceğin oyun gelmiş bol bol vurdurursun artık, çöp seni.

 5. Orço dedi ki:

  Cenk sen ne boş bi tenekesin lan.kadın başrol oynayan vurduyorsa sen de gavatlık yapıyon. Bacını satıyon anana vuruyon. Böyle bi mallık var mı ya ulan beyinsiz oyun bu oyun zihniyetini cibiliyetini sevdiğimin gavatı bu bir oyun. Demekki sen oyun olarak görmüyon anana bacına sulanıyon gerçekte kodumun faşşağı seni. Bi daha sana cevap yazmıcam çoluk çocukla uğraşamam. Sende burdan boş muhabbet yapmayı bırak ananı milletin kucağından kaldır. Herkes istediği yorumu yazsın istediği oyunu oynasın sana ne göt oğlanı.

 6. Lucifer dedi ki:

  Orço baya sinirlenmiş bende kadın basrol sevmiyorum cinsiyet meselesi değil bu bence doktor Who bıraktım GOT Jon snow sevdiğim halde dany kraliçe olmasına hayrandım keza House of dragon da siyahları tuttuğum gibi renkler zevkler bunlar tabi ama bu oyunlarda kadın karakterleri oynamıyorum beğenmiyorum bi adult oyunlar için geçerli değil cinsiyetçilik değil bana göre ama vurdurmak falam ağır söylemler istiyem olmuş adem kardeşimiz çevirmiş emek vermiş saygı duymak düşer bize inşallah bizlerede erkek başrol içerik en kısa zamanda gelir istediğim var ama çevrilmiyor orası ayrı tabi bad boby sega bir çevirse kendisi bile çevirirken müptelası olacak valla Orço kadın başrolü unutur o derece

 7. Ananı Orço dedi ki:

  Orço buradan git artık git abisi git git kadın başrolüne sokturtma

 8. Cenk dedi ki:

  Anlaşılan bayağı dokunmuş yazdıklarım ana bacı bırakmadığına göre :d İnsanlar genelde doğru olan şeylere kızma eğilimini gösterir. Benim yazdığım vurdurmayı sevenlerin oyunuydu gerçek hayat ile bir şey kast etmedim ama demek ki sen oynadıklarını gerçekte de yapıyorsun anlamı çıkıyor buradan. :d Hayırlı işler, olurda ananı satmayı düşünürsen ilk alıcı benim bilgin olsun, sonuçta oynadığını gerçek olarak görüyorsun. Özellikle seni kast etmemin sebebi daha önce toxic bir bok çuvalı olduğundandı ama bundan sonra sana anancı orço diyeyim, olmadı kendi anasına hallenen de yazabilirim seçeneklerin bunlar, ağlak top seni.

 9. olm sakin olun laaan

 10. Can dedi ki:

  Birbirine ana bacı sövmüşler hiç akıl yok mu sizde olum oyun bu oyun ayrıca sürekli şunu isteme bunu isteme diye millete atıp tutmayın istese de istemese de bi şey değişmiyor bi takvim var adam ona göreeviriyor isteğe bakmıyor istek yapanlarda aynı seviye zeka geriliği çekiyor onların isteğine kızan dangalaklar bi öğrenemediniz gitti buras oyun isteme ya da isteğe laf etme yeri değil oyun hakkında indireceklere bilgi verirsin şurda şöyle hata var burda şu var diye oy anış süresini yazarsın kaba taslak eline sağlık admin der çıkar s.gidersin amma kafa açtınız ya bi de psiko tespit falan yapmış aw çakma Freud u aklınca bak bende byein var diye göstermeye çalışıyor makat maymunu aynı insanlara saygı duymayı öğrenin artık bi salın isteme dersin okey de aklından geçirmesine bile laf ediyo mitozlar

Free Pass v1.18 Reboot Türkçe APK – PC İndir ! Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam